داده ورزان | Help | Learning | Support | Home
 
  به کتاب راهنمای سیستم مدیریت محتوای داده ورزان خوش آمدید  
داده ورزان >  صفحه نخست >  خدمات ما به صاحبان وب سایت
پشتیبانی شرکت توسعه مجازی از داده ورزان  بزرگترین خصویت این محصول است . ما برای پشتیبانی از داده ورزان   ارزش زیادی قائلیم . این پشتیبانی به صورت آن لاین تحت وب و فقط تحت وب ( زیرا ما مدعی توسعه و گسترش دنیای مجازی هستیم ) ، 24 ساعته و در هفت روز هفته می باشد .
شرکت توسعه مجازی به هنگام راه اندازی وب سایت اینترنتی برای هر یک از مشتریان خود ، سی دی آموزش کاربری و مدیریت وب سایت را برای ایشان ارسال می نماید که در آن به صورت کامل ، آموزش کار با بخشهای مختلف سایت ، تدریس شده است . همچنین این کتاب را که بیشتر در ارتباط با آموزش نحوه ارائه مطالب در سایت و استفاده از امکانات داده ورزان  برای داشتن سایتی هر چه بهتر است به ایشان تحویل می دهد تا هرگونه آموزش لازم در ارتباط با سایت را دیده باشند و محیای استفاده از این امکانات گردند .
همچنین در هر جزء از بخش های مدیریت سایتهای طراحی شده با داده ورزان   دکمه آبی رنگ راهنما  قرار داده شده است که چنانچه در ارتباط با این جزء ، سوالی باقی مانده باشد با فشردن آن می توانند مطالب جامع و کاملی را در ارتباط با بخش مورد نظرشان دریافت نمایند . در صورتی که بازهم سوال ایشان در مطالب مرکز راهنمای داده ورزان یافت نشد می توانند با کلیک بر روی لینک سوالات متداول که زیر تمام مطالب راهنما ارائه شده است ، جواب سوالات خود را بیابند .
بازهم اگر پاسخ سوال خود را نیافتند می توانند با مراجعه به اتاق بحث و گفتگو ببینند که آیا دیگران این سوال را مطرح کرده اند ؟ اگر آری ، پاسخ آن چیست ؟ و در غیر اینصورت سوال خود را مطرح نمایند .  و اگر در یافتن پاسخ عجله دارند با استفاده از نرم افزار یاهو مسنجر سوال خود را با ID واحد پشتیبانی شرکت توسعه مجازی مطرح نمایند . مراکز پشتیبانی شرکت توسعه مجازی از داده ورزان  ، در آدرسهای زیر در دسترس عموم قرار دارد :                      
مرکز اطلاع رسانی   - www.ParsCMS.com

 1. معرفی و شرح ویژگی های پکیج داده ورزان
 2. آشنایی با مفاهیم سیستم مدیریت محتوا   CMS
 3. معرفی نمونه کارهای انجام شده
 4. پکیج داده ورزان در گذر زمان

 مرکز راهنمایی و کمک رسانی - Help.ParsCMS.com

 1. ارائه راهنمایی به روز در مورد جزئیات سایت
 2. آشنایی با مفاهیم پایه اینترنت و وب
 3. آشنایی با اصطلاحات و نکات مدیریت سایت
 4. معرفی ویژگی های نسخه های گوناگون پکیج
 5. پرسش و پاسخ های متداول

 مرکز پشتیبانی - Support.ParsCMS.com

 1. ارائه پشتیبانی online در مورد پکیج
 2. آگاهی از آخرین اطلاعیه ها و اخبار
 3. مشاهده سوالات سایر مشتریان
 4. نمایش پاسخهای ارائه شده توسط شرکت توسعه مجازی به مشتریان   
 5. ارائه پرسش از واحد پشتیبانی

مرکز آموزش - Learning.ParsCMS.com

 1. آموزش روش کاربری و مدیریت پکیج داده ورزان
 2. امکان دریافت و مشاهده آموزش تصویری سایت

 مرکز دمو - Demo.ParsCMS.com

 1. سایت نمونه برای کار و تمرین و آزمایش پکیچ
 2. آشنایی با عملکرد و کارایی سایت بصورت زنده
 3. اجرای تمرین های آموزشی

به علاوه  Id زیر از شرکت توسعه مجازی در ساعات اداری (8 صبح تا 2 بعداز ظهر  و 4 بعدازظهر تا 8 شب ) , در سیستم Yahoo Masenger , Online  و آماده پاسخ گویی به سوالات مدیران سایتها می باشند :ParsCMS@yahoo.com

بازگشت